PRODUCENT CELOFONIAREK

SOLLAS. PRODUCENT CELOFONIAREK & BANDOWNIC

SPOSÓB NASZEJ PRACY

Sollas zapewnia najwyższej  jakości rozwiązania pakowania dla Twoich produktów. Nasze celofoniarki i bandownice są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jakość i innowacyjność to nasze słowa kluczowe. W połączeniu z niezawodną obsługą, a przede wszystkim wspierającym, proaktywnym podejściem, możesz być pewien, że otrzymasz pięknie zapakowany produkt lub pakiet produktów.

SPAKUJMY TWÓJ PRODUKT RAZEM!

Nasze maszyny pakujące znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Przemysł kosmetyczny/perfumiczny, farmaceutyczny, papierniczy, herbaciany, cukierniczy, tytoniowy i przetwórczy – wszędzie tam jesteśmy. Zawsze staramy się dodawać do tej listy nowe branże – i nowe wyzwania. Przede wszystkim cenimy sobie relacje z naszymi Klientami. To od Ciebie dowiadujemy się, co dzieje się na rynku i jakie potrzeby się pojawiają. Ze swojej strony śledzimy najnowsze osiągnięcia i możliwości technologiczne. Podsumowując: wspólnie tworzymy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej sytuacji .

SOLLAS, ZAŁOŻONY W ROKU 1948

Sollas to rodzinna holenderska firma. Z naszej siedziby w Wormer, niedaleko stolicy Amsterdamu, koordynujemy wszystkie nasze działania krajowe i międzynarodowe. Nasz zakład produkcyjny znajduje się we wschodniej części Holandii, w pobliżu granicy z Niemcami. Oddziały znajdują się we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Wspierani przez międzynarodową sieć około 50 agentów i dystrybutorów na całym świecie, zapewniamy solidną opiekę posprzedażną i wsparcie.

ULTRAPAK – WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR SOLLAS W POLSCE

Firma Ultrapak z siedzibą w Toruniu świadczy pełne usługi sprzedażowe, serwisowe i posprzedażowe Sollas w Polsce. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i serwisantów, którzy uruchomili już setki maszyn Sollas w różnych zakątkach świata.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

Dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu i dostarczaniu tysięcy standardowych i niestandardowych rozwiązań, Sollas nieustannie wyznacza nowe standardy w technologii owijania i bandowania.

SOLLAS W LICZBACH

  • ponad 65-lat doświadczenia Sollas
  • ponad 12 tysięcy referencji na świecie
  • ponad 80 referencji w Polsce!