CELOFONIARKI SOLLAS

CELOFONIARKI SOLLAS

Celofoniarki SOLLAS do owijania produktów jednostkowych i zbiorczych są maszynami foliującymi w systemie kopertowym. Proces owijania wymaga niskiego zużycia energii i niskich kosztów materiałowych. W połączeniu z wszechstronnością i elastycznością rozwiązań czyni to tę technikę atrakcyjną dla wielu gałęzi przemysłowych. Nasze celofoniarki znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle kosmetycznym i perfumeryjnym, farmaceutycznym i parafarmaceutycznym, w spożywczym i cukierniczym, w tytoniowym i fonograficznym oraz w przemyśle artykułów higienicznych i papierniczych.

MATERIAŁY

Do pakowania wykorzystywane są m.in.: folie PP, PVOH , PVDC, LTS , COEX oraz folie celulozowe.Nasze maszyny są przystosowane do pracy z foliami zadrukowanymi oraz z taśmami zrywającymi typu „tear tape” i „easy open”.

ATRAKCYJNY WYGLĄD I ŚWIEŻOŚĆ

Owijanie nie tylko poprawia wygląd zewnętrzny i wizerunek wyrobu, ale także wydłuża świeżość i okres przydatności do spożycia.

OWIJANIE ZBIORCZE

Chętnie stosowane ze względu na niski koszt w porównaniu z technikami wykorzystującymi opakowania tekturowe. Użycie folii biodegradowalnych w pakowaniu zbiorczym jest łatwe w recyklingu.

ZASTOSOWANIE CELOFONIAREK

PERFUMY, KOSMETYKI, HEALTH & CARE

KONCEKCJONOWANIE ŻYWNOŚCI I SŁODYCZY

PRZEMYSŁ TYTONIOWY

HERBATA I KAWA

PRZEMYSŁ MEDYCZNY I FARMACEUTYCZNY

PRZEMYSŁ PAPIERNICZY