O FIRMIE

ULTRAPAK - DYSTRYBUTOR MASZYN ŚREDNICH I WYSOKICH WYDAJNOŚCI

ULTRAPAK jest wyłącznym dystrybutorem marek:
CFT, Comac, Dimac, Ecocap’s, FT System, PE Labellers, Sollas i Zalkin.

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą najwyższej jakości nalewarek, dozownic, zamykarek, etykieciarek, maszyn pakujących, depaletyzatorów i paletyzatorów, jak też systemów służących do przemysłowej serializacji oraz kontroli pustych i pełnych opakowań.

Ofertę ULTRAPAK w roli dystrybutora uzupełniają maszyny procesowe (m. in. pasteryzatory i sterylizatory); kompletne instalacje procesowe dla przemysłu napojowego (m. in. syropiarnie i warzelnie) oraz dla przetwórstwa owocowo-warzywnego (m. in. kuchnie przemysłowe, przecieraczki oraz wyparki przemysłowe).

Nasze maszyny stanowią podstawę wyposażenia rozlewni wód i napojów, browarów, winiarni oraz zakładów przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego i chemicznego.
Z powodzeniem realizujemy również dostawy dla przedsiębiorstw zajmujących się kompleksowym konfekcjonowaniem oraz usługowym pakowaniem towarów.

ULTRAPAK, jako dostawca maszyn i usług cieszy się uznaniem Klientów. Jako partner i integrator jest również wyróżniany przez producentów maszyn i linii technologicznych.

Największą nagrodą i potwierdzeniem dobrze obranego kursu są dla nas kolejne realizacje dla stałych klientów, jak również nowo zdobywane referencje na rynkach Polski, Czech i Słowacji.

REALIZACJE ULTRAPAK NA TERENIE POLSKI

100

maszyn pakujących i paletyzujących

120

systemów kontroli
jakości

130

maszyn etykietujących

40

maszyn zamykających

20

maszyn rozlewniczych

ULTRAPAK SP. Z O.O. - POLSKI PRODUCENT MASZYN AUTOMATYCZNYCH I PÓŁAUTOMATYCZNYCH

Jeśli szukasz maszyny charakteryzującej się niską wydajnością, konkurencyjną ceną i szczególną precyzją dozowania to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ULTRAPAK SP. Z O.O. projektuje i produkuje nalewarki, dozownice i roboty do przemysłu kosmetycznego, spożywczego, napojowego, chemicznego, perfumeryjnego, farmaceutycznego i automotiv. Nasze maszyny przystosowane są do pracy z butelkami, puszkami, tubami, flakonami, słoikami, kanistrami i wiaderkami.

Specjalną grupę urządzeń stanowią napełniarki przeznaczone do pracy z opakowaniami o bardzo małej pojemności, gdzie wymagana jest szczególna precyzja dozowania.

 

PROXIMA – automatyczne dozownice i nalewarki
PROXIMA M – półautomatyczne dozownice i nalewarki
LIBRA – automatyczne tubiarki
COPERNICUS – roboty paletyzujące i aplikujące
EPSILON – jednogłowicowe zamykarki do butelek i puszek

Więcej informacji znajdziesz na:
www.ultrapak-group.com