drinkcet2017

drinkcet2017

Targi technologii produkcji napojów i pokarmów płynnych

– Drinktec 2017

Zapraszamy Państwa na targi technologii produkcji napojów i pokarmów płynnych DRINKTEC, które odbędą się w dniach 11-15 września 2017 r. Niezmiennie impreza organizowana jest w Monachium (tereny Messe München).

Drinktec jest imprezą zorientowana w głównej mierze na technikach nalewu i pakowania, jest również poświęcona rozwiązaniom logistycznym i dystrybucyjnym dla przemysłu spożywczego i napojowego. Dodajmy, że targi te odbywają się regularnie co 4 lata i skupiają światowych liderów: producentów, agentów, decydentów, wiodących przedstawicieli handlu oraz pracowników merytorycznych skupionych na międzynarodowej branży napojów i płynnych produktów spożywczych.

Tegoroczne targi obejmują następujące zagadnienia: technologie warzenia piwa i wytwarzania napojów bezalkoholowych, cydrów, win spokojnych i musujących, alkoholi wysokoprocentowych, soków, wody, mleka, płynnych środków spożywczych; technologie napełniania i pakowania, automatyzację procesów, zagadnienia zarządzania, kontroli oraz rozwiązań IT; kwestie opakowań, zamknięć, surowców, metod obróbki i stosowanych dodatków do żywności; gospodarkę energetyczną oraz wodno-ściekową; kwestie marketingowe oraz sprzęt uzupełniający, taki jak urządzenia mobilne i materiały gastronomiczne.

Czekamy na Państwa na stoiskach CFT, PE, ZALKIN, DIMAC, FT SYSTEM, COSMOPACK, na których przez cały czas będą obecni nasi przedstawiciele (poniżej publikujemy w kolejności alfabetycznej listę partnerów ULTRAPAK biorących udział w Drinktec 2017, wraz ze szczegółowym programem i krótką prezentacją ich oferty).

Zapraszamy
Jacek Skrzypiec i Bogdan Stasiorowski
Ultrapak